امروز صبح زود بیدار شدم به سختی از جام بلند شدم تمام بدنم درد میکنه بخاطر ورزش دیروز صبحانه خوردم و اماده شدم که برم حضرت پدر گفت من میرسونمت. ساعت 9:30 گفته بودند بیا من ساعت 9:15 رسیدم. اسممو یاد داشت کردم منتظر شدم نوبتم بشه. دوتا خانوم کنارم نشسته بودند و داشتند در مورد من حرف میزدند در سالن ورزش. یه خانم دیگه یهو زد زیر خنده و گفت بابا طرف کنارتون نشسته بعد شما دارید غیبتشو میکنید! بقیه خندیدیم اون دو نفر تعجب کرده بودند بعد یکی دیگه برگشت گفت عه شما همون خانومی هستی که لباس سفید پوشیده بود همون خانمی که اینجوری بود اونجوری بود. گفتم بله بعد با یه خنده بزرگ خیره شد بهم بعد یکی از خانوما گفت خب حالا اونجوری نگاش نکن! خانومه خندید و سرشو گرم کرد. اون دوتا خانم معذرت خواهی کردند منم لبخند زدم و چیزی نگفتم. 

نوبتم شد رفتم توی اتاق اول و مدارکمو تحویل دادم خانومه سئوال میپرسید و یه فرم رو پر میکرده چندجا رو گفتم اشتباهه گفت حالا بعدا بهشون بگو و اصلاح نکرد! بعد از اونجا اومدم بیرون و منتظر نشستم یه اقایی اومد صدا زد و پرونده رو داد دستم و گفت برم برای مصاحبه ، رفتم توی اتاق دوم یک اقا و دو خانم پشت میز نشسته بودند یه صندلی با فاصله زیاد و وسط قرار داشت. پرونده رو دادم و نشستم. چندتا سئوال پرسیدن در مورد حجاب ، امر به معروف ، خانواده ، دوره ها و اموزشهایی که گذروندم ، چرا شاغل نیستم ، فضای مجازی و اینکه تلگرام و اینستا دارم یا نه ، چی عصبانیم میکنه بقیه منو چجوری میشناسند ، روابطم با بقیه و برقراری ارتباطم. حدود یه ربع طول کشید. بنظرم اصلا جالب نیومد و وسط مصاحبه احساس کردم رد شدم! بعد از پایان مصاحبه از اتاق اومدم بیرون و وارد اتاق سوم شدم دو صفحه و نیم تست روانشناسی بود. جواب دادم و تحویل دادم گفتند هفته اینده جواب نهایی میاد. تا ساعت 10:30 که اونجا بودم از 21 نفر فقط 16 نفر اومده بودند قرار بود 10 نفر ساعت 8 بیان و 11 نفر ساعت 9:30 این نتیجه حرفای اون خانم در سالن ورزش بود! شایدم نتیجه تاثیر پذیری متقاضیانی که نیومدند بود!

رسیدم خونه شد 11:30. لباسامو شستم. استراحت کردم. فضای مجازی چرخیدم. یه قسمت از یه سریال جدید رو نگاه کردم که خانم برادرم اورده ولی اصلا خوشم نیومد. سعی کردم بخوابم خوابم نبرد. تمام بدنم درد میکنه حتی نمیتونم عطسه بزنم. نازی کارتن پازلمو خراب کرد! سیم تلفن رو هم قطع کرد!

خانم ,ساعت ,دادم ,بودند ,مصاحبه ,اتاق ,فضای مجازی ,اومدم بیرون ,تحویل دادم ,سالن ورزش ,تمام بدنم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مــهارت هــای مـــن دکتر امیراحمدی زناشویی مجله طراحان سایت همه چی موجوده احسان بنی اسدی پی سی دانلود